LLISTAT PROVISIONAL DE LA PUNTUACIÓ OBTINGUDA PER LES PERSONES SOL·LICITANTS D’AJUDES ASSISTENCIALS DE MENJADOR ESCOLAR PER AL CURS 2018/2019

 

Ordre alfabètic
Orden alfabético
SOL.LICITUDS DE L’AJUDA ASSISTENCIAL DE MENJADOR CURS 2018/2019
SOLICITUDES DE AYUDAS ASISTENCIALES DE COMEDOR CURSO 2018/2019

 

NOM COGNOM COGNOM CURS PUNTUACIÓ
1 ALBERO CORELL GUILLEM 3PRI 10
2 ALCOVER LLOPIS PAULA 3INF 13
3 ALEIXANDRE DURÁN ALMA 3INF 11
4 ANCHEL PEREZ JIMENA 1INF 10
5 ANCHEL PÉREZ ALEJANDRA 4PRI 10
6 ANCHEL PÉREZ ÁLVARO 1PRI 10
7 ANDRÉS LANZAS GEMMA 3PRI 2
8 ARANGUIZ URTUBIA MICAELA 3INF 12
9 ARROM SORIANO FATIMA HELENA 4PRI 14
10 BALANZÁ GUERRA ARNAU 5PRI 15
11 BALLESTER GARCÍA DARÍO 5PRI 4
12 BONET MARÍN ITZAN 5PRI 9
13 BOTELLA MARTINEZ VEGA 1INF 6
14 BOTELLA MARTÍNEZ IKER 2PRI 6
15 BRONCHU AYALA XAVI 3INF 2
16 CABO ASENSI ADRIAN 2PRI 7
17 CAUDET ESTRADA JOSÉ JOAQUÍN 1PRI 3
18 CHORDA ACAMER CARLA 2INF 7
19 CHORDÁ ACAMER ÁNGEL 3PRI 8
20 DE HOYOS GODOS ROBERTO 5PRI 5
21 DE SIENA CASTILLO KAI 2PRI 19
22 DE SIENA CASTILLO LÚA 4PRI 19
23 DE SIENA CASTILLO YOA 3INF 19
24 DIEGO AGUILERA ADRIÁN 5PRI 20
25 DIEGO AGUILERA ALEJANDRO 5PRI 20
26 DOMINGUEZ BONET JOAN 6PRI 18
27 GAMON GUMBAU AGUEDA 2PRI 7
28 GAMON GUMBAU ELOY 5PRI 7
29 GIMENEZ VILALTA LIA 1INF 2
30 GÓMEZ MÁRQUEZ NOA 2PRI 6
31 GONZALEZ MARTINEZ LEYRE 3PRI 16
32 GRAU OROSA PAU 3INF 10
33 GUILLÉN CARNICERO ERIC 2PRI 11
34 GUILLÉN CARNICERO PAULA 3INF 11
35 HANNOUN , OUMAIMA 3PRI 13
36 HERNANDEZ IVARS IRIS 1PRI 1
37 IVAN , CRISTIAN 1PRI 10
38 IVAN , RICARDO 6PRI 10
39 KRNETA LUCAS DYLAN LLEU 2INF 20
40 KRNETA LUCAS JANAINA 1PRI 20
41 LATORRE FERNANDEZ MIREIA 2INF 1
42 LLUSAR CONDOMINA TRIANA 3PRI 7
43 LLUSAR CONDOMINA VICTORIA 3INF 7
44 LOPEZ CIVERA AFRICA 1INF 20
45 LÓPEZ CIVERA DIDAC 2PRI 20
46 MALAVIA VALLE ANDREA 3PRI 6
47 MARTIN CLEMENTE YANIRA 3INF 17
48 MOLINA BARBERA ALEX 2INF 3
49 NDIAYE PERNIGOTTI MOR 4PRI 9
50 PALASÍ SANCHIS FLORENCIO 4PRI 5
51 PALASÍ SANCHÍS BLANCA 1PRI 5
52 PARRA GASPAR MARINA 3PRI 6
53 QUERALT BLANCH OMAR 5PRI 8
54 REQUENA MARTÍNEZ ÀNGELS 1PRI 14
55 RÍOS OLARIA LUCÍA 2PRI 17
56 RÍOS OLARIA XABI 2INF 17
57 RODRIGUEZ SANZ BRUNO 2INF 4
58 SANCHIS MONFERRER NOA 1PRI 17
59 SANCHIS MONTFERRER GORKA 2INF 17
60 SANTOLAYA ESCOBAR MARTINA 5PRI 5
61 SANTOLAYA ESCOBAR VALERIA 2PRI 5
62 TARIFA ASENCIO ORIOL 2INF 20
63 VICENTE QUERALT LUCIA 4PRI 10
64 VICENTE QUERALT PAULA 2INF 10
65 ZARZOSO AYALA PAULA 3PRI 7